| Τάση | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος, ημιαυτόματος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Η πλαστική ανακύκλωση, PET ξεφλουδίζει την πλύση μπουκαλιών, ανακύκλωση μπουκαλιών κατοικίδιων ζώων, |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V, 50HZ ή ως αίτημα πελατών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, ταινιών Multching, μηχανή ανακύκλωσης τσαντών τσιμέντου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Όνομα προϊόντων | η πλαστική μηχανή διαχωριστών, πλαστική μηχανή ανακύκλωσης, pe αποβλήτων PP τοποθετεί την πλένοντας |
| Ικανότητα | 100-1000kg/h πλαστικός θραυστήρας |
|---|---|
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, πλαστικός θραυστήρας μπουκαλιών, πλαστική μηχανή ανακύκλωσης |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Τάση | 380V 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, τρόφιμα & ποτό |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 380v |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, πλύση μπουκαλιών νιφάδων της PET |
| Ικανότητα | 300-3000kg/hr |
| Μηχανή | Μηχανή Wannan, Siemens |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-1000kg/h |