| Τάση | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, ταινιών Multching, μηχανή ανακύκλωσης τσαντών τσιμέντου |
| ΟΝΟΜΑ | De-στρώνοντας με άμμο μηχανή ταινιών |
| Υλικό | Πλαστικές τσάντες, που οι ταινίες, |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
| Σχέδιο άξονων | Ενιαίος άξονας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστικά κομμάτια, ταινία PP/PE, τεράστια τσάντα, γεωργική ταινία gound, συσκευασμένες ταινίες, |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | επί παραγγελία |
| Τελικό μέγεθος νιφάδων | 1214mm |
| Τελική περιεκτικότητα σε υγρασία | 1.8% |
| Λειτουργία | Ταξινόμηση, συντριβή, πλύσιμο, ξήρανση |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | επί παραγγελία |
| Τελικό μέγεθος νιφάδων | 1214mm |
| Τελική περιεκτικότητα σε υγρασία | 1.8% |
| Λειτουργία | Ταξινόμηση, συντριβή, πλύσιμο, ξήρανση |
| Υλικό | Φραγμοί PC ABS PE, κομμάτια |
|---|---|
| Ικανότητα | 1000kg/h-2000kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
|---|---|
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Περίοδος εξουσιοδότησης | 12 μήνες |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |
| Πρότυπο | Τυποποιημένη μηχανή |
|---|---|
| Πλαστικός τύπος | Μπουκάλια της PET |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Υλικό | Μπουκάλια της PET, μπουκάλια PE, μπουκάλια PVC, μπουκάλια PP |
|---|---|
| Ικανότητα | 300kg/h- 2000kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | επί παραγγελία σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Υλικό | Ταινίες PE, υφαμένες PP τσάντες |
|---|---|
| Ικανότητα | 300kg/h- 2000kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| εφαρμοσμένος για | PBAT, PLA, PET, APET, APET, GPET, CPET, PLA, ΙΣΧΊΑ, PE, ABS, EVA, PC, ΚΡΥΦΟΚΟΙΤΆΖΕΙ, ΜΑΔ, PTFE, ΚΡΥΦ |
|---|---|
| Θερμοκρασία ξήρανσης | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος από την υλική ιδιοκτησία |
| Χρόνος ξήρανσης | 20mins (μπορεί να είναι διευθετήσιμος από την ανάγκη υγρασίας) |
| Δύναμη consumpron | μόνο 45% του συμβατικού αποξηραντή |
| Επεξεργασία | Ξεράνετε και κρυστάλλωση σε έναν χρόνο |