| εφαρμοσμένος για | Ανακυκλωμένη η PET νιφάδα τσιπ της PET |
|---|---|
| Επεξεργασία | Σίτιση--Ξήρανση και κρυστάλλωση-Απαλλαγή |
| Χρόνος ξήρανσης | 20mins (μπορεί να είναι διευθετήσιμος από την ανάγκη υγρασίας) |
| Δύναμη consumpron | μόνο 45% του συμβατικού αποξηραντή |
| Θερμάστρα | Υπέρυθρο κύμα |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Υλικό | PET masterbatches |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Χρόνος ξήρανσης | 20 mins σύμφωνα με τα υλικά |
| Όρος | Νέος |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001,CE SGS ISO9001 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Ικανότητα | 100-1000kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εργοστασίων ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 300-1000kg/h |
| Λειτουργία | συντριβή, πλύση και ξήρανση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής. |
| εφαρμοσμένος για | PBAT, PLA, PET, APET, APET, GPET, CPET, PLA, ΙΣΧΊΑ, PE, ABS, EVA, PC, ΚΡΥΦΟΚΟΙΤΆΖΕΙ, ΜΑΔ, PTFE, ΚΡΥΦ |
|---|---|
| Θερμοκρασία ξήρανσης | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος από την υλική ιδιοκτησία |
| Χρόνος ξήρανσης | 20mins (μπορεί να είναι διευθετήσιμος από την ανάγκη υγρασίας) |
| Δύναμη consumpron | μόνο 45% του συμβατικού αποξηραντή |
| Επεξεργασία | Ξεράνετε και κρυστάλλωση σε έναν χρόνο |