| Ικανότητα | 100-1000kg/h πλαστικός θραυστήρας |
|---|---|
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, θραυστήρας ταινιών, Raffia PP θραυστήρας τσαντών, γεωργική μηχανή αν |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Ικανότητα | 100-1000kg/h πλαστικός θραυστήρας |
|---|---|
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, θραυστήρας ταινιών, Raffia PP θραυστήρας τσαντών, γεωργική μηχανή αν |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανακύκλωση πλαστικών, ανακύκλωση μπουκαλιών κατοικίδιων |
| Πλαστικός τύπος | PET |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| εφαρμοσμένος για | HDPE LDPE LLDPE PP ταινία, Raffia PP τσάντα, γεωργική ταινία, |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 300-1000kg/h |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, εγκατάσταση τομέων |
| εφαρμοσμένος για | HDPE LDPE LLDPE PP ταινία, Raffia PP τσάντα, γεωργική ταινία, |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 300-1000kg/h |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, εγκατάσταση τομέων |
| εφαρμοσμένος για | HDPE LDPE LLDPE PP ταινία, Raffia PP τσάντα, γεωργική ταινία, |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 300-1000kg/h |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, εγκατάσταση τομέων |
| εφαρμοσμένος για | HDPE LDPE LLDPE PP ταινία, Raffia PP τσάντα, γεωργική ταινία, |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 300-1000kg/h |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, εγκατάσταση τομέων |
| Τάση | 380v |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Υλικό | ταινία PE αποβλήτων βιομηχανίας, υφαμένες PP τσάντες |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Λειτουργία | τέμνουσα μηχανή συμπίεσης και να κοκκοποιήσει |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 200kg/h, 300kg/h, 500kg/h, 800kg/h |
| Υλικό | ΜΠΟΥΚΆΛΙΑ PVC PE PP PET |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h-2000kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |