| Τάση | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος, ημιαυτόματος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Η πλαστική ανακύκλωση, PET ξεφλουδίζει την πλύση μπουκαλιών, ανακύκλωση μπουκαλιών κατοικίδιων ζώων, |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-1000kg/h |
| Τάση | 380V, 50HZ ή ως αίτημα πελατών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, ταινιών Multching, μηχανή ανακύκλωσης τσαντών τσιμέντου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Όνομα προϊόντων | η πλαστική μηχανή διαχωριστών, πλαστική μηχανή ανακύκλωσης, pe αποβλήτων PP τοποθετεί την πλένοντας |
| Τάση | 380V, 50HZ ή ως αίτημα πελατών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, που η ταινία/η αλεσμένη μηχανή ανακύκλωσης ταινιών |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Τάση | 380V, 50HZ ή ως αίτημα πελατών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 3Phase 50Hz 380V ή επί παραγγελία |
| Λειτουργία | συντριβή, πλύση και ξήρανση |
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Υλικό | μπουκάλια της PET αποβλήτων, μπουκάλια ποτών, ορυκτά μπουκάλια, μπουκάλια κόλας |
|---|---|
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Όρος | Νέος |
| Ικανότητα | 2000kg/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Εφαρμοσμένος | Υφαμένες PP τσάντες, πλαστικές ταινίες |
|---|---|
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Περίοδος εξουσιοδότησης | 12 μήνες |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |
| Όνομα | Πλυντήριο τριβής υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 800 |
| Λεπίδα | Με τη φθορά του στρώματος |
| Υλικό | S.S304 |
| Πιστοποιητικό | CE, ISO9001 |