| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Χρώμα | επί παραγγελία |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Βολτ | 3phase 50hz 380V |
| Λειτουργία | συντριβή, πλύση και ξήρανση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Ικανότητα | 1500kg/h-2000kg/h |
| Ποσοστό αφαίρεσης ακαθαρσιών | 70% |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Υλικό | μπουκάλια της PET αποβλήτων, μπουκάλια ποτών, ορυκτά μπουκάλια, μπουκάλια κόλας |
|---|---|
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Όρος | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Χρόνος παράδοσης | 30 οι εργάσιμες ημέρες μετά από παίρνουν την κατάθεση |
| Υλικό | Μπουκάλια της Pet αποβλήτων |
|---|---|
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 1000kg/h, 2000kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Όρος | Νέος |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Περίοδος εξουσιοδότησης | 12 μήνες |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία ταινιών |
| Υλικό | ταινίες PE PP αποβλήτων, υφαμένες τσάντες, τεράστιες τσάντες |
|---|---|
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Fuction | Πλύση και απομάκρυνση νερού τριβής |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Ικανότητα | 1500kg/h-2000kg/h |
| Ποσοστό αφαίρεσης ακαθαρσιών | 70% |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Περίοδος εξουσιοδότησης | 12 μήνες |
| Εφαρμοσμένος | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |