| Υλικό | ΚΟΜΜΆΤΙΑ ABS PVC PE PP CP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Υλικό | PE, HDPE ταινίες |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| τελική υγρασία | περίπου 1% |
| Υλικό | Ταινίες PE, υφαμένες PP τσάντες, ταινίες PP, τεράστιες τσάντες PP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, πλύση μπουκαλιών νιφάδων της PET, ανακύκλωση μπουκαλιών κατοικίδιων ζώων |
| Υλικό επεξεργασμένο | Νιφάδες μπουκαλιών, κατοικίδιο ζώο αποβλήτων |
| τελικό προϊόν | Πλαστικά μπουκάλια χωρίς ετικέτες |
| Τάση | 380V 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εφαρμογή | Κόκκοι |
| Σχέδιο βιδών | Παράλληλη διπλός-βίδα |
| Υλικό | πλαστική ίνα, ίνα της PET |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Υλικό | Ταινία PE, υφαμένες PP τσάντες |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Λειτουργία | τέμνουσα μηχανή συμπίεσης και να κοκκοποιήσει |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 200kg/h, 300kg/h, 500kg/h, 800kg/h |
| Υλικό | Ταινία PE, υφαμένες PP τσάντες |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Λειτουργία | τέμνουσα μηχανή συμπίεσης και να κοκκοποιήσει |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 200kg/h, 300kg/h, 500kg/h, 800kg/h |
| Υλικό | Υφαμένες PP τσάντες, ταινίες PE |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Λειτουργία | τέμνουσα μηχανή συμπίεσης και να κοκκοποιήσει |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Άξονας | διπλοί άξονες |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Υλικά | πλαστικές ταινίες αποβλήτων, ταινίες απορριμάτων, υφαμένες τσάντες, τσάντες τόνου |