| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Υλικό | ΚΟΜΜΆΤΙΑ ABS PVC PE PP CP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Υλικό | Ταινίες PE, υφαμένες PP τσάντες, ταινίες PP, τεράστιες τσάντες PP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Υλικό | Ταινίες PE, υφαμένες PP τσάντες, ταινίες PP, τεράστιες τσάντες PP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Χρησιμοποιημένος για | Κρυστάλλωση των τσιπ σβόλων της PET, απόρριμα φύλλων της PET, νιφάδα της PET |
|---|---|
| Παραγωγή | 100kg/h σε 1000kg/h |
| Τρόπος θέρμανσης | Υπέρυθροι λαμπτήρες |
| Χρόνος κρυστάλλωσης | 15-20mins |
| Θερμοκρασία | Μπορέστε να είστε διευθετήσιμος από την υλική ανάγκη |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος, ημιαυτόματος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική μηχανή ανακύκλωσης, μετα μπουκάλι της καταναλωτικής PET/νιφάδες που ανακυκλώνει τη μηχανή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Πηγή ισχύος | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένος με | μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων ή διάφορη πλαστική μηχανή διαμόρφωσης |
| εφαρμοσμένος για | PP/PE ABS PVC της PET ή άλλα πλαστικά υλικά |
| Εξουσιοδότηση | 1year |
| Πιστοποιητικό | SGS CE ISO9001 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εργοστασίων ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 40 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | LIANDA |