| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος, ημιαυτόματος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική μηχανή ανακύκλωσης, μετα μπουκάλι της καταναλωτικής PET/νιφάδες που ανακυκλώνει τη μηχανή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος, ημιαυτόματος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική μηχανή ανακύκλωσης, μετα μπουκάλι της καταναλωτικής PET/νιφάδες που ανακυκλώνει τη μηχανή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V, 50HZ, 3Phase ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Η πλαστική ανακύκλωση, πλύση μπουκαλιών νιφάδων της PET, ανακυκλώνει xps, ανακύκλωση μπουκαλιών κατο |
| Σχέδιο άξονων | Ενιαίος |
|---|---|
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, πλαστικός θραυστήρας σωλήνων, ελαστικά αυτοκινήτου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V50HZ3phase ή |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE |
| Ικανότητα | 100-1000kg/h πλαστικός θραυστήρας |
|---|---|
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, θραυστήρας ταινιών |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Ικανότητα | 100-1000kg/h πλαστικός θραυστήρας |
|---|---|
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, θραυστήρας ταινιών |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, γραμμή πλύσης ταινιών αποβλήτων, ξήρανση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Ικανότητα | 300-1000kg/h πλαστικός θραυστήρας |
|---|---|
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, πλαστικός θραυστήρας μπουκαλιών, πλαστική μηχανή ανακύκλωσης |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τάση | 380V, πρότυπα πελατών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, πλύση μπουκαλιών νιφάδων της PET, ανακύκλωση μπουκαλιών κατοικίδιων ζώων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τάση | 380V, πρότυπα πελατών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, πλύση μπουκαλιών νιφάδων της PET, ανακύκλωση μπουκαλιών κατοικίδιων ζώων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |