| Υλικό | υφαμένες PP τσάντες αποβλήτων, ταινία PP, ταινίες PE |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| τελική υγρασία | περίπου 1% |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Βολτ | 3phase 50Hz 380V ή επί παραγγελία |
| Λειτουργία | συντριβή, πλύση και ξήρανση |
| Χρώμα | επί παραγγελία |
| Υλικό | Ταινίες PE PP, υφαμένες τσάντες, τσάντες τόνου, τεράστιες τσάντες |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 1800RPM |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| τελική υγρασία | 10% |
| Σχέδιο άξονων | Διπλός άξονας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1year |
| Εφαρμογή | τεμαχίζοντας τα μεγάλα υλικά όγκου, όπως τα κοχύλια αυτοκινήτων, ρόδες, βαρέλια μετάλλων, αργίλιο απ |
| Υλικό | ΚΟΜΜΆΤΙΑ ABS PVC PE PP CP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 3Phase 50Hz 380V ή επί παραγγελία |
| Λειτουργία | συντριβή, πλύση και ξήρανση |
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Υλικό | ΚΟΜΜΆΤΙΑ ABS PVC PE PP CP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Άξονας λεπίδων | Ενιαίος |
| Υλικό λεπίδων | Skd-11 |
| Τάση | 380V 50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποιητικό | CE, ISO9001 |
| Προϊόν WeFinal ight | Σβόλοι της PET |
| Εφαρμογή | Κόκκοι, σωλήνας |
| εφαρμοσμένος για | Ανακυκλωμένη η PET νιφάδα τσιπ της PET |
|---|---|
| Επεξεργασία | Σίτιση--Ξήρανση και κρυστάλλωση-Απαλλαγή |
| Χρόνος ξήρανσης | 20mins (μπορεί να είναι διευθετήσιμος από την ανάγκη υγρασίας) |
| Δύναμη consumpron | μόνο 45% του συμβατικού αποξηραντή |
| Θερμάστρα | Υπέρυθροι λαμπτήρες |
| Υλικό | Ταινίες PE |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| τελική υγρασία | περίπου 1% |