| Ικανότητα | 100-1000kg/h πλαστικός θραυστήρας |
|---|---|
| Τάση | , που προσαρμόζονται |
| Χρήση | Πλαστικός θραυστήρας αποβλήτων, πλαστικός θραυστήρας μπουκαλιών, πλαστική μηχανή ανακύκλωσης |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Τάση | 380V 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Δύναμη (W) | Εξαρτηθείτε |
| Εφαρμογή | Κόκκοι |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Υλικά | πλαστικό τύμπανο αποβλήτων, ελαστικό αυτοκινήτου, ξύλο και ούτω καθεξής |
| Βολτ | 380V/3Phase/50HZ |
| Υλικό λεπίδων | 9CrSi, skd-11, D2 και ούτω καθεξής |
| Άξονας λεπίδων | δύο άξονες |
| Υλικό | πλαστικά μπουκάλια αποβλήτων |
|---|---|
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h, 2000kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Υλικό | άκαμπτες νιφάδες PE PP αποβλήτων |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Βίδα | ενιαίος, δύο στάδια |
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Υλικό | οι ταινίες PE αποβλήτων, PP ύφαναν τις τσάντες |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Βίδα | ενιαίος, δύο στάδια |
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Υλικό | Μπουκάλια της PET, μπουκάλια PE, μπουκάλια PVC, μπουκάλια PP |
|---|---|
| Ικανότητα | 300kg/h- 2000kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | επί παραγγελία σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Υλικά | πλαστικό τύμπανο αποβλήτων, ελαστικό αυτοκινήτου, ξύλο και ούτω καθεξής |
| Βολτ | 380V/3Phase/50HZ |
| Υλικό λεπίδων | 9CrSi, skd-11, D2 και ούτω καθεξής |
| Άξονας λεπίδων | διπλάσιο |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Υλικά | πλαστικό τύμπανο αποβλήτων, ελαστικό αυτοκινήτου, ξύλο και ούτω καθεξής |
| Βολτ | 380V/3Phase/50HZ |
| Υλικό λεπίδων | 9CrSi, skd-11, D2 και ούτω καθεξής |
| Άξονας λεπίδων | διπλάσιο |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
|---|---|
| Υλικά | πλαστικό τύμπανο αποβλήτων, ελαστικό αυτοκινήτου, ξύλο και ούτω καθεξής |
| Βολτ | 380V/3Phase/50HZ |
| Υλικό λεπίδων | 9CrSi, skd-11, D2 και ούτω καθεξής |
| Άξονας λεπίδων | διπλάσιο |