| Υλικό | Ταινίες PE PP |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| τελική υγρασία | περίπου 1% |
| Υλικό | ταινίες pe PP αποβλήτων, υφαμένες τσάντες, ταινίες απορριμάτων |
|---|---|
| Ικανότητα | 300-1000kg/h |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 300-1000kg/h |
| Λειτουργία | συντριβή, πλύση και ξήρανση |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εφαρμοσμένος | Μπουκάλια της PET |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |
| Υλικό | οι ταινίες PE PP αποβλήτων, υφαμένες τσάντες, τεράστιες τσάντες, PVC PE PP PET ξεφλουδίζουν |
|---|---|
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Fuction | Πλύση και απομάκρυνση νερού τριβής |
| Υλικό | απόβλητα που οι ταινίες, ταινίες PE αποβλήτων |
|---|---|
| Ικανότητα | 1000KG/h |
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υλικό | οι ταινίες PE αποβλήτων, PP ύφαναν τις τσάντες |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Βίδα | ενιαίος, δύο στάδια |
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Υλικό | Δέμα πλαστικών ταινιών αποβλήτων |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Τάση | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Όρος | Νέος |
| Εφαρμοσμένος | Μπουκάλια της PET |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τελικό μέγεθος νιφάδων | 1214mm |
| Τελική περιεκτικότητα σε υγρασία | 1.8% |
| Λειτουργία | Ταξινόμηση, συντριβή, πλύσιμο, ξήρανση |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |