| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα | Lianda |
| Πιστοποίηση | CE,ISO9001 |
| Τάση | 380V, πρότυπα πελατών |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Πλαστική ανακύκλωση, πλύση μπουκαλιών νιφάδων της PET, ανακύκλωση μπουκαλιών κατοικίδιων ζώων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμοσμένος | Μπουκάλια της PET |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |
| Ικανότητα | 500~2000kg/h |
| Εφαρμοσμένος | Ίνα της PET, ταινίες PE, υφαμένες PP τσάντες, ταινίες PP, τεράστιες τσάντες PP |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |
| Ικανότητα | 300~1500kg/h |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Ικανότητα | 300-1000kg/h |
| Λειτουργία | συντριβή, πλύση και ξήρανση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμοσμένος | PE, ταινία PP |
| Περίοδος εξουσιοδότησης | 12 μήνες |
| Υπηρεσία | 24 ώρες |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8weeks |
| Υλικό | άκαμπτες νιφάδες PE PP αποβλήτων |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Βολτ | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| Βίδα | ενιαίος, δύο στάδια |
| Ικανότητα | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Υλικά | PET masterbatches |
|---|---|
| Χρώμα | Επί παραγγελία |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/3Phase/50Hz ή επί παραγγελία |
| τελική υγρασία | λιγότερο 50ppm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |